top of page

1512 TEKNOGİRİŞİM DESTEĞİ

ASİL olarak bir müşavirlik ve danışmanlık şirketinin ötesinde, Ar-Ge ekosistemine destek olan bir kurum olmayı kendimize ilke edinmiş bulunuyoruz.


Bu misyonumuz çerçevesinde özellikle girişimcilerimize çok veriyoruz. Girişimcilere yönelik bütüncül ve sonuca yönelik bir hizmet sunuyoruz. Girişimcilerimizin büyük bir bölümü üniversite hayatını yeni tamamlamış gençlerden oluşmakta. Bu açıdan düşünüldüğünde fikir aşaması ile başlayan, çok uzun, çok keyifli ve bir o kadar da zorluklarla dolu bir Ar-Ge yolculuğu onları beklemekte. Bu yolculuk boyunca çok çeşitli ve yeni gündemler karşılarına çıkacak ve desteğe ihtiyaçları olacak.


İşte tam da bu desteği vermeyi hedefleyen ASİL, girişimcilerimize, bu yolculuğun sadece bir kısmında değil, fikir aşamasından hayallerini gerçekleştiren bir firma olmasına kadar her süreçte size destek verebilmektedir.


Proje hazırlama konusunda tecrübeli olan ASİL’in aynı zamanda bir mali müşavirlik firması olması, girişimcilerimizin şirket kurulumu ve mali rapor hazırlama süreçlerinin de kolaylıkla çözülmesini sağlamaktadır. Bunun dışında çözüm ortağı Yeminli Mali Müşavirlerimizle tüm süreçlerinizi sonuçlandırmaktayız.


Fikir aşamasında başlayan yolculuğunuzda aşağıda ifade ettiğimiz bütün aşamalarında sizinle birlikte yürümekten mutluluk duyacağız.

bottom of page